Надсилайте свої заявки на кращі IT вакансії від наших клієнтів

Просто надішліть резюме та спіймайте вдачу!

ElacticSearch вакансії у Запоріжжі

На даний момент на нашому ресурсі розміщено таку кількість актуальних ElacticSearch вакансій у Запоріжжі: 0.
Як правило, більшість оголошень розміщено у місті, яке Ви обрали, але деякі з них можуть передбачати релокацію в Київ, Львів, т. д.

Тому якщо у вас є проактивна позиція, і ви хотіли б змінити своє життя, щоб отримати нові можливості щодо працевлаштування та переїхати в інше місто, сміливо розглядайте такий варіант.

На IT ринку сьогодні є багато пропозицій по вакансіям ElacticSearch спеціаліста з різними типами зайнятості. Наприклад, на повний день і, як правило, роботу в офіс, їх 0. Але з такими умовами активно конкурує проектна робота, часткова зайнятість або дистанційна праця. Так що будь-який кандидат може з легкістю вибрати те, чому він надає перевагу.

ElacticSearch робота представляє собою одну з актуальних та широко відомих технологій, тому компаніі готові відкривати вакансії ElacticSearch спеціаліста з різним досвідом. Наприклад, у нас є пропозиції для кандидатів з невеликим досвідом роботи, скажімо, 1-3 роки (0); і для справжніх професіоналів - 0.

Elasticsearch (ES) - це аналітична та пошукова система, призначена для роботи з великими даними - Big Data. Даний проект є open source, тож ним можна користуватися безоплатно, редагувати та завантажувати.

ES є багатозадачною технологією. Наприклад, її можливості полягають не лише у надійній та багатопотоковій пошуковій системі, а й у функціях автозаповнення, в наслідок чого можна переглядати дані журналу подій, а потім формувати графіки статистики і тенденцій. Він також дозволяє створювати копії сегментів та індексів.

Це потужний інструмент корпоративного рівня, що забезпечує швидкий пошук через добре продуманий і об'ємний API і який працює з додатками для виявлення даних. Технологія активно застосовується в таких великих компаніях, як Вікіпедія, GitHub, The Guardian, StachOverflow та ін., тому робота з ElacticSearch завжди ціниться.

Будь ласка, ознайомтеся зі списком ElacticSearch вакансій у Запоріжжі нижче, і ми сподіваємося, що наша інформація буде вам корисною.

Напишіть нам

Прикріпити резюме:

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваше повідомлення не відправлено

Цей вебсайт використовує файли cookie, які допомагають нам зробити сайт більш швидким, зручним та функціональним. Продовжуючи переглядати цей сайт, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.

More info