Надсилайте свої заявки на кращі IT вакансії від наших клієнтів

Просто надішліть резюме та спіймайте вдачу!

Docker вакансії у Тернополі

На даний момент на нашому ресурсі розміщено таку кількість актуальних Docker вакансій у Тернополі: 0.

Як правило, більшість оголошень розміщено у місті, яке Ви обрали, але деякі з них можуть передбачати релокацію в Київ, Львів, т. д.


Тому якщо у вас є проактивна позиція, і ви хотіли б змінити своє життя, щоб отримати нові можливості щодо працевлаштування та переїхати в інше місто, сміливо розглядайте такий варіант.

На IT ринку сьогодні є багато пропозицій по Docker вакансіям з різними типами зайнятості. Наприклад, на повний день і, як правило, роботу в офіс, їх 0. Але з такими умовами активно конкурує проектна робота, часткова зайнятість або дистанційна праця. Так що будь-який кандидат може з легкістю вибрати те, чому він надає перевагу.

Docker робота представляє собою один з напрямків, який досить швидко розвивається, тому компаніі готові наймати Docker спеціалістів з різним досвідом. Наприклад, у нас є пропозиції для кандидатів з невеликим досвідом роботи, скажімо, 1-3 роки (0); і для справжніх професіоналів - 0.

Коли ми говоримо про контейнери у сучасних IT-системах, перш за все ми маємо на увазі Docker - Open Source технологію, яка завдяки своїй популярності перетворилася в IT сфері на синонім слова "контейнер".

Docker являє собою систему управління контейнерами. Він дозволяє "упакувати" додаток або веб-сайт з усім його оточенням і залежностями в контейнер, яким в подальшому можна легко і просто керувати: переносити на інший сервер; масштабувати, оновлювати.

Docker був написаний на мові програмування Go і випущений у 2013 році. Спочатку він працював тільки з Linux системами, однак на даний момент його можна використовувати також на Windows і macOS. Незважаючи на те, що проект є відносно новим, він уже широко використовується багатьма фахівцями і продовжує завойовувати популярність.

Будь ласка, ознайомтеся зі списком Docker вакансій у Тернополі нижче, і ми сподіваємося, що наша інформація буде вам корисною.

Напишіть нам

Прикріпити резюме:

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваше повідомлення не відправлено

Цей вебсайт використовує файли cookie, які допомагають нам зробити сайт більш швидким, зручним та функціональним. Продовжуючи переглядати цей сайт, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.

More info