Надсилайте свої заявки на кращі IT вакансії від наших клієнтів

Просто надішліть резюме та спіймайте вдачу!

Redis вакансії у Кам'янець-Подільському

На даний момент на нашому ресурсі розміщено таку кількість актуальних Redis вакансій у Кам'янець-Подільському: 0.
Як правило, більшість оголошень розміщено у місті, яке Ви обрали, але деякі з них можуть передбачати релокацію в Київ, Львів, т. д.

Тому якщо у вас є проактивна позиція, і ви хотіли б змінити своє життя, щоб отримати нові можливості щодо працевлаштування та переїхати в інше місто, сміливо розглядайте такий варіант.

На IT ринку сьогодні є багато пропозицій по вакансіям Redis спеціаліста з різними типами зайнятості. Наприклад, на повний день і, як правило, роботу в офіс, їх 0. Але з такими умовами активно конкурує проектна робота, часткова зайнятість або дистанційна праця. Так що будь-який кандидат може з легкістю вибрати те, чому він надає перевагу.

Redis робота представляє собою один з актуальних і досить популярних напрямків, тому компаніі готові шукати Redis спеціаліста з різним досвідом. Наприклад, у нас є пропозиції для кандидатів з невеликим досвідом роботи, скажімо, 1-3 роки (0); і для справжніх  професіоналів - 0.

Redis, інакше Remote Dictionary Server, є простою і в той же час однією з широко відомих баз даних NOSQL. Це база даних з відкритим кодом зберігає усі ключі в оперативній пам'яті і забезпечена механізмами знімків і ведення журналу. Вона має розширену підтримку структурованих форматів даних - списків, безлічі, хешів, рядків і т. д.

Дана технологія написана на мові С і підтримується майже всіма мови програмування.
Хоча Redis і тримає всі дані в пам'яті, але незважаючи на це, він прекрасно забезпечує збереження даних на диск і навіть у разі аварійного завершення роботи гарантує збереження бази. БД підтримує також транзакції, які дозволяють виконати набір команд, причому група інших команд не зможуть його перебити, і у разі будь-якого збою можна буде відкотити зміни назад.

Будь ласка, ознайомтеся зі списком Redis вакансій у Кам'янець-Подільському нижче, і ми сподіваємося, що наша інформація буде вам корисною.

Напишіть нам

Прикріпити резюме:

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваше повідомлення не відправлено

Цей вебсайт використовує файли cookie, які допомагають нам зробити сайт більш швидким, зручним та функціональним. Продовжуючи переглядати цей сайт, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.

More info