Надсилайте свої заявки на кращі IT вакансії від наших клієнтів

Просто надішліть резюме та спіймайте вдачу!

Kubernetes вакансії у Бердянську

На даний момент на нашому ресурсі розміщено таку кількість актуальних Kubernetes вакансій у Бердянську: 0.
Як правило, більшість оголошень розміщено у місті, яке Ви обрали, але деякі з них можуть передбачати релокацію в Київ, Львів, т. д.

Тому якщо у вас є проактивна позиція, і ви хотіли б змінити своє життя, щоб отримати нові можливості щодо працевлаштування та переїхати в інше місто, сміливо розглядайте такий варіант.

На IT ринку сьогодні є багато пропозицій по вакансіям Kubernetes спеціаліста з різними типами зайнятості. Наприклад, на повний день і, як правило, роботу в офіс, їх 0. Але з такими умовами активно конкурує проектна робота, часткова зайнятість або дистанційна праця. Так що будь-який кандидат може з легкістю вибрати те, чому він надає перевагу.

Kubernetes робота представляє собою одну з актуальних та широко відомих технологій, тому компаніі готові відкривати вакансії Kubernetes спеціаліста з різним досвідом. Наприклад, у нас є пропозиції для кандидатів з невеликим досвідом роботи, скажімо, 1-3 роки (0); і для справжніх Kubernetes інженерів - 0.

Kubernetes, або к8s або k-eights - це програмне забезпечення, яке має відкритий вихідний код і призначається для розгортання контейнерів та управління ними у великих масштабах. Якщо пояснити кількома словами, робота Kubernetes полягає у наступному: ваш деплоймент побудований на базі контейнерів, Docker припустімо, і ви вказуєте, скільки таких контейнерів потрібно вам, і які вони використовують ресурси. Виходячи з цього, к8s сам розгортає контейнери і управляє даної конфігурацією (він може перезапускати машини при необхідності, пересувати їх для виділення окремих ресурсів для нових контейнерів і т. д.).

Таке завдання іноді буває досить складне, оскільки може бути задіяна величезна кількість контейнерів, які розгорнуті на різних машинах (наприклад, від декількох тисяч, якщо це Big Data центри), але k-eights, як інструмент оркестрації, може планово запускати розгортання, масштабувати контейнери до передбаченого стану та керувати ними. Саме такий функціонал і вважається головною метою платформи.

Будь ласка, ознайомтеся зі списком Kubernetes вакансій у Бердянську нижче, і ми сподіваємося, що наша інформація буде вам корисною.

Напишіть нам

Прикріпити резюме:

Ваше повідомлення успішно відправлено

Ваше повідомлення не відправлено

Цей вебсайт використовує файли cookie, які допомагають нам зробити сайт більш швидким, зручним та функціональним. Продовжуючи переглядати цей сайт, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.

More info